Listopad 2007

Změna a zase bezejmenná

30. listopadu 2007 v 19:06 | Tercza |  Novinky
Nechce se mi psát nijakej obsáhlej článek..
takže pokud nejste slepí, nedej Bože, tak to vidíte, že je tu taková změna.. takže *nemá dobrou náladu* je novej vzhled..
a ještě jedna věc.. beru si volno.. a zase mi to nikdo nezaplatí..X-D (co bych chtěla)
jinak, kdyby mě vážně někdo k životu potřeboval, tak mám icq, mail.. a dalších 30 blbostí, jak mě sehnat..
DOVOLENÁ MÁ NEURČITÝ KONEC... MOŽNÁ ZÍTRA, MOŽNÁ NIKDY... to asi ne!
jinak teďka sme začala zase s PS a mám hlavu anime a mangy doslova přeplněnou (až mám tiky v oku), takže Harry je out.. X-D a než se mi bude chtít tak bude.... teda spíš nebude.
A zdá se to i vám, nebo jen mně?.. nějak jsem se rozepsala a to sem nechtěla.. no moje obrázky se dají vidět na DA... deviantart
tak zatím..

11. část - KONEC

26. listopadu 2007 v 18:22 | Tercza |  všechno pro výhru
Tak a je tu definitivní konec.. snad budete spokojení, je kratší:)
jinak gratuluju Wayce, že to se mnou dokázala vydržet..:) Snad po tomto výkonu nemá žádnou psychickou, nebo snad i fyzickou újmu. Chce to potlesk, ne??

10. část

21. listopadu 2007 v 16:21 | Tercza |  všechno pro výhru
Tak pomalu, ale jistě nám to končí, takže tohle je myslím předposlední čáct, možná poslední a zakončí se to epilogem, teďka vám to neřeknu přesně.
Znovu podotýkám, že tahle povídka je dílem dvou autorek a to mé "maličkosti" a Wayky. Takže tleskejte a jásejte.

Zajímalo...

20. listopadu 2007 v 19:28 | Tercza |  Novinky
Zajímám se o takovou v podstat nedůležitou věc, ale kdo sakra tak blbě hlasuje v té anketě?.. zkuste se dohodnout, to zaprvé a za další jsem chtěla poukázat, že dole je ještě možnost a to, že by t jako už skončilo. :D:D
A co s povídkou Morgan teda Moje skvělé léto?.. případné nápady si ráda přečtu.. jinak vám, říkám, že jsem schopná napsat epilog a ádios...

Anketa..X-D

16. listopadu 2007 v 12:19 | Tercza |  Novinky
Tak určitě někdo čtete Nenávidím rodiče.. a já mám na vás další anktetu..
no jelikož asi neporozumíte otázce, tak vám to vysvětlím. Martina-hlavní postava, už stojí před dveřmi do Velké síně a čeká, kam ji zařadí klobouk.. nebo co vůbec řekne.. pozná, že je mudla, nebo se něco stalo už v tom lese a ona má čarodějnické schopnosti o kterých ani neví?? Buď a nebo.. hop nebo trop..X-D (pozn. aut. mám doboru náladu)

Vzhled

16. listopadu 2007 v 12:09 | Tercza |  Novinky
Tak zase po strašně dlouhé dpbě jsem změnila vzhled.. nějak na to kašlu.. X-D
a ten obrázek co je v záhlaví je úžasnej.. už včera jsem nad ním slintala.. no a proč ho neukázat aji víám že jo.. trošlu jse ho upravovala, snad to nejde poznat.. a jinak se vzhledem jsem jakš takš spokojená..
Snad se líbí i vám..:)

9.část

14. listopadu 2007 v 19:06 všechno pro výhru
:D:D snad se vám bude líbit i tahle kapitolka.. :D:D a nasmějete se..;) Jinak znovu upozorňuju, že to není pouze mé dílo, ale mým spolupachatelem je i Wayka. Takže mě si nestěžujte, ona vyřizuje korespondenci.

11.kapitola

11. listopadu 2007 v 11:38 | Tercza |  Nenávidím rodiče, je to normální?
Juj, to je ale douho co jsem o týhle věci neslyšela, neviděla a nic podobnýho.. no tak je tu další... *"sláva"*
Chyby přehlížejte, dělejte jako bych byla nějaký génius, který je nedělá a pokud to půjde, tak mi můžete nechat rozzuřené vzkazy (něco na styl ---- jak můžeš psát tyhle koniny) dole v komentářích. Snad jsem ještě někdo chodí, kdo je ochoten si něco ode mě přečíct + komentář.(nemluvím o těch asi třech co to tak dělají) Jen doufám, já si ani nestěžuju a ani nepoukazuju na lennost některých odstatních parazitujících čtenářů. (nic jsem neřekla)
tahle kapitola je divná, no možní ještě víc než ty předtím, snad něco pochopíte, kdyby to nešlo rozluštit, jako význam věty.. tak se na mě neobracejte.. zkuste slovník a nebo si někoho přizvěte...
tak se mějte hodně zdarů a adios.. dávám si snad až do dalšího víkendu volno!!

Omluva

10. listopadu 2007 v 17:35 | Tercza
Víme, že přidáváme strašně málo kapitol.. a ještě k tomu jen o víkendu, pokud možno.. nebo jen jednou týdně..
ale já asi nebo spíš určitě dneska s ničím nepohnu.. příšerně mě třeští hlava, vím, že to není vaše starost. No tak jen doufám, že mě to přejde co nejdřív..
Kdyby to šlo tak zítra sepokusím pohnout s Rodičema.. už jsem je slíbila (jak jen se jmenuje) teďka si nezpomenu.. nějak na L... No tak je chtěla.. takže snad zítra.

hups

8. listopadu 2007 v 13:38 | Tercza
pokud nekdo z vas cte vse pro vyhru, tak mu oznamuju, ze z nejakych nevysvetlitelnych duvodu se mi pridala asi polovina kapitoly.. uz jsme to vyresila.. :)
sorry ze nejsou hacky a sou chyby