Duben 2009

Jako noc a den

13. dubna 2009 v 16:54 | Tercza |  Jednorázové

Řekněme, že jsem se potřebovala emočně vybít a tentokrát to neodneslo V síti jak bývá zvykem..
Vlastně jsem tohle nechtěla nikomu ukazovat nebo spíš nechtěla publikovat na blogu, ale když jsem to uká¨zala jisté osobě *pomrkává* tak říkala opak..proto bych chtěla povídku věnovat hlavně ní, protože Kájush je Kájush X-D a potom všem, kteří si někdy nejsou něčím jistí. třeba dneska si nebyli.
Jinak povídka není nic moc dlouhá a ani obsah není nijak převratná. Je to jen..nemám pro to název. Jinak je označená jako smutná, proto pozor.. Za chyby se omlouvám..


Nový kabát

11. dubna 2009 v 13:36 | Tercza |  Novinky
Když jsem se tak dneska položila do toho blogu přináším i nový vzhled.. nádherný obrázek z DA...občas stojí za to propídit to tam ;)..
Nijak jsem se s ním nedrabala.. žádnou úpravu ode mě nemá..*krčí rameny*..jsem holt líná, ale já to o sobě vím.. mno co už s tím ;)
Jsem s tím vzhledem spokojená.. a to hodně spokojená..třeba budete i vy, i když je světlý.. jinak pokud jde o text písma a odkazů...nechala jsem je tavé, protože tak se to nejlíp čte...žádné luštění co by to asi mhlo být za písmenko..:)
Kdyby byli jakkékoliv dotazy na mou hlavu a všechnokolem ní (nebojte je vážně prázdná *zabouchala*) obraťte se na icq (však víte) nebo pokud nemáte či ani nechcete mít..můžete normálně do komentářů pod článkem jak bývá zvykem (ikdyž jak kde)..:)

Chjóóóóó

11. dubna 2009 v 13:01 | Tercza |  Novinky
Anebo taky o tom, že se s blogem rozhodně nenudím..
více v článku...(jen keci!)

Kapitola 24

5. dubna 2009 v 12:33 | Tercza |  V síti
Dneska nevím co říct k povídce.. děkuju za všechny komentáře, které jsem od vás dostala..děkuju pár lidem, že mě podporovali na icq jako Kájush a doufám, že se jí tahle kapitola bude líbit. Byla psána dneska a dost na rychlo proto je možné, že jsou v ní jisté nesrovnalosti, opakují se mi slova, je plná překlepů a dalších chyb, které jsem mohla sama eliminovat, ale nějak nemám odvahu po sobě tohle číst.
Tak pro vás co to čtete a ještě nadále máte narozdíl ode mě odvahu v tom pokračovat tak si užíjte povídky a doufejte, že se přemůžu a zase někdy něco napíšu.
P.S. všechny nespokojenosti a nadávání na mou hlavu hlaste taky.. je fajn si přečíst i tohle.. samozřejmě se v kroťte a nepřehánějte to.. Jinak vyhrožování autorce je zakázané a pokud si to někdo zkusí tak mu to vrátím nějak..jakkoliv...
připomenutí:
Sítě osudu jsou spletité. Možná víc, než by se na první pohled mohlo zdát. A duše lidí jsou v obrovských oceánech, které nazýváme světy. Jen jedna osoba může bdít nad mořem a hlídat tak své rybičky a tím je Bůh.....