Říjen 2009

Japonsko vs. Anglie

30. října 2009 v 22:29 | Tercza

Hetalie.. znáte? Neznáte? Tak tedy nevadí..

2. Josh

18. října 2009 v 20:02 | Tercza |  Josh
Už je to týden a tak vám házím další perly.. je to jako házet je sviním, nic proti vám, ale že by jste se předháněli v psaní komentářů říkat nemůžu. Zklamali jste me.. a co me? Zklamali jste i Starvation, ktera se mnou tuhle povidku psala.. Je mi vas lito!

1. Josh

11. října 2009 v 17:11 | Tercza |  Josh

Tohle je povídka, kterou jsem začala psát se Starvation určitě ju znáte. Máme zatím jen pár kapitol a moc se z místa nehneme, protože lama Tercza na to kašle, ale určitě se pohneme.
Chtěli jsme spolu něco zkusit a vzniklo tohlem třeba se vám to bude líbit. Kapitoly jsou krátké, ale snad vás to bude bavit. Já v to doufám.. psala to se mnou Starvation, drsně, co? X-D Komentáře by nás potěšily a možná i povzbudily k dalším částem...
(Prosím od povídky moc nečekejte...je to spíš jen pokus, který podle mě nevyšel.. zkazila jsem to :((()

Kapitola 29

11. října 2009 v 17:05 | Tercza |  V síti
Já to kontrolovala a 17. července byla přidána poslední kapitola V Síti. To je ale doba *mračí se*..
Nevím jak dlouho tuhle povídku čtete, ale je to rok a skoro 2 měsíce co tohle píšu. To je doba. Leze mi to na nervy, chci se toho zbavit a nejsem schopná se dokopat ke psaní. Jsem líná lemra a vím to o sobě.
Sice netuším jestli tuhle kapitolu pochopíte, ale budu doufat, že někdo si ji rád přečte..pokud si ještě na tuhle povídku vůbec někdo vzpomene.. Takže hodně štěstí, aby jste se po té době vyznali.. A já doufám, že brzo to skončí..

připomenutí: Sítě osudu jsou spletité. Možná víc, než by se na první pohled mohlo zdát. A duše lidí jsou v obrovských oceánech, které nazýváme světy. Jen jedna osoba může bdít nad mořem a hlídat tak své rybičky a tím je Bůh.....

Z Krakonoš zase doma...

4. října 2009 v 9:22 | Tercza |  Novinky
Vrátila jsem se vlastně už v pátek, ale to mi bylo dost špatně na to, abych něco započala.. Včera taky nebyl zrovna čas, byla jsem na opíkačce a pak ještě na skok u kámošky na voďárka, talže kde sakra ten čas mám krást? Ke psaní se neschyluje, jestůi to tu ještě někoh zajímá..musím napsat 15 knížek do čtenářskýho deníku, který nemám... A proč? Pro slepičí kvoč, učitelka se prostě rozhodla, že se to má odevzdat.. Už tphle úterý. A já, která recenze jen nezaujatě většinou přečte, to mám napsat? Jste spadlu z višně a na hlavu vám slítla hruška nebo co?
Já nemám 15 knížek... budu ráda, když horko těžko vycucám z prstu těch 10, ale 15 to je nad mé síly...
Asi vám ani nedám fotky na blog.. stejně jich moc není.. Jsem lakomá a vy nemusíte nic vidět. Pravý důvod je, že s emi to nechce zmenšovat a nahrávat po jednom na blog.. už tak jsem ráda, že na facebook to můžu nahrát pokupě, tudíž naráz.
tak já jdu na netu najít nějakou knížku ať mám něco do toho deníku.. *nadává*.. Mě se vůbec nechce.. T_T