Listopad 2009

3. Josh

22. listopadu 2009 v 21:05 | Tercza |  Josh
Dneska přidám aspoň Joshe, snad se někomu povídka líbí.. Budu jak já tak Starvation ráda za vaše komentáře..děkujeme předem.. :)

doma...

19. listopadu 2009 v 17:18 | Tercza
Sestřenka nadšeně: "Kisame se spojil se Samehadou?"
Já zmateně: "A kdo to je?"
Sestřenka vykolejeně: "Jeho meč..."

3. část - KONEC

17. listopadu 2009 v 12:07 | Tercza |  Tak jako muž může ženu
Je to opravdu dlouhá doba, co jsem začala s touhle povídkou. Ani se neptejte kdy.. a denska po tak dlouhé době je konečně konec.. nevím kdo jste to četl, kdo se na to pamatujete a nebo jetsli někdo začne číst od začátku, ale za všechny koentáře, co jste mi napsaly doteď vám děkuju a i za ty co teprve příjdou..
Jinak povídka je psána nejméně v rozmezí půl roku, takže zezačátku píšu jinak než teď. celkem mě můj postup ve psaní potěšil, sice nevím jestli k dobrému a nebo spíše ke zlému, ale jsem ráda, že jsem se hnula..
P. S. za chyby se omlouvám, přeju přijemné čtení..

Renji Abarai

15. listopadu 2009 v 10:34 | Tercza |  Novinky
Našla jsem si novou úchylku... Sice jsem už několikrát výslovně řekla, že mi Bleach nesedí, ale to není důvod proč si neuděla nový vzhled na blog právě v duchu tohohle anime.. K té první zmínce o nové úchylce bylo myšleno pairingování Renjiho... Tak nějak jsem kdesi v éteru zahlídla povídku na Renjiho Byakuyu a nějak mě oslovila, takže ne jen že čekám na pokračování, ale už jsem se vyptávala pár bleacho-filů jestli náhodou něco v anime nebylo... Samozřejměnic nebylo je to shonen ne shonen-ai, ale spíš jsem se ptala informativně, že bych se podívala na ty epizody a přinejhorším něco zplodila.. ale je to málo pravděpodobný..
Jeden z mých nej je samozřejmě(jelikož jsem silně manipulativní osoba) Byakuya s Renjim.. Při zmínce Wayce, jen zazývala a řekla núúúda. Takže aby to taková nudanebyla přidala jsem jim do vztahu další lidi, abych to oživila. (To ale neznamená, že páruju všechny z Belache).. Abych byla hodná a neprojevovala jsem se jen jako tyranka mužů s bičem v ruce křičíc na ně a teďka mi ukažte pořádné yaoi, jsem se rozhodla (pro mnohé z nepochopitelných důvodů) i přihodit občas jako zpestření hetero.. Nikoliv se však žádná přeměna na opačné pohlaví nebude konat.. Spíš jen liché dny bude zahřívat pelíšek Byakuyovi a Renjimu Ichigo, přece jen je to stále hlavní postava a ta nesmí nikde chybět. Taky mi dost k Renjimu sedí, už jen proto že jsem oba stejně cáklí. ne-li mají stejný charakter.. A Byakuya je s ním taky unešenej..(teda byl.. tam někde jsem v anime/manze skončila O:-)) A v ty liché dny jim přihodím zase Rukiu.. Zase bude Renji rád a Byakuya to překousne.. *naklonila hlavu na stranu*... Byakuya přinejhorším má stále Renjiho a může se těšit na liché dny, které stráví ještě s Ichigem.. *záchvat smíchu starého perverzáka*...
Více keců dole...

Dneska není můj den..

10. listopadu 2009 v 21:12 | Tercza

za tou troskou zaboč a pak ještě dál...

kamarádka měla ve škole referát (nebo bude mít) a strašně jsem se u toho nasmála.. tak ať z toho taky něco máte.. *mrká*...

Kapitola 30

8. listopadu 2009 v 20:06 | Tercza |  V síti
Už je to měsíc, věřili byste tomu? Já ne.. To to letí..
Prý nejde místy poznat, kdo co mluví, ale já doufám, že to pochopíte... přinejhorším bych si to musela po sobě přečíst, ale jak mě znáte tak se mi do toho nebude chtít..
I když je to asi zbytečný, tak bych uvítala komentáře..(nemocná s teplotou a sirkama si přidržujíc víčka to psala..) Všem, kteří se k nějakýmu kváknutí uchýlí děkuju..
P.S. kapitola je delší, sice o trošku než bývá, ale je.. a je to spatlanina, ale doufám,. že se to bude líbit...

připomenutí: Sítě osudu jsou spletité. Možná víc, než by se na první pohled mohlo zdát. A duše lidí jsou v obrovských oceánech, které nazýváme světy. Jen jedna osoba může bdít nad mořem a hlídat tak své rybičky a tím je Bůh.....

1. Kapitola

2. listopadu 2009 v 19:41 | Tercza |  Kdo z nás dvou?
Mám novou povídku, kterou mám rozepsanou uř delší dobu, ale neumím se k ní dokopat... ocenila bych komentáře, protože dneska tu bylo prý jen velice po skrmnu lidí (3 se mnou) a to jako ne.. i když jsem lína a mám malo času, tak se mi to nelíbí..
Jestli to nemá cenu tak to tu rovnou můžu zavřit...
Snad se vám to bude líbit... víc zatím nemám...ale kdyby byla odezva tak bych se možná zasnažila... (jedná se o incest hetero, zatím žádný..)