Prosinec 2009

Silvestr

31. prosince 2009 v 16:49 | Tercza |  Novinky
Lidi je mi líto, že jsem se nijak víc neprojevila teď, když bylo volno, ale řeklabych že nebyl pořádný čas...
Přeji všem krásnýho silvestra ať už ho trávíte s kýmkoli...
Jsem ráda, že jsme spolu doválčili i přes rok 2009 a snad se ještě ve zdraví potkáme 2010! Takže bouchněte šampáňa, naplňte skleničky půjde se chlastat!
Takhle nějak dopadnu já... I dkyž bych byla radši kdyby mě Ivan objímal jako tu vodku.. ale mít v objetí pouze tu vodku mi taky nepříjde tak špatný..

Název: Nespecifikováno

30. prosince 2009 v 22:17 | Tercza
Omlouvám se, nemohla jsem vymyslet nazev..
Se svým já, které mě přemluvilo jsem se nakonec rozhodla přidat i tenhle můj pokus. Kdyby se vám něco zdálo tak je to tím, že Bleach nesleduju a vůbec vlastně netuším co se tam děje.. *škrábe se na hlavě*, ale Byakuya a Renji jsou mým oblíbeným pairingem.. sice jsem na ně četla 2 povídky v češtině a 2 doujinshi a jedno bylo v rawu, ale aspoň něco než nic..
Nevím jak to poberete...

Veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 12:11 | Tercza
nechci nikoho dneska zklamat, ale žádný dárek pro vás nemám.. ani jiné překvapení.. je mi to opravdu líto, ale je to tak.. omlouvám se..doufám, že to další autoři napraví za mě..
Jediné copro vás můžu udělat je popřát vám krásné svátky..

Tercza, Vertical, Water...


???hm

19. prosince 2009 v 11:12 | Tercza
napsala bych neco.. ale neni co, napady?

Kapitola 31

13. prosince 2009 v 18:52 | Tercza |  V síti
Zase po měsíci... asi se vážně dřív nedokopu k něčemu, vám přináším jako posel "dobrých" zpráv, pokračování. Vypadáte opravdu nadšeně *ironík*.. Ne nemusíte tleskat, že jsme se přemohla pro vás něco udělat.. To je v pořádku, moje srdce je tak dobrotivé, že by pro vás věčně něco vytvářelo.. Protože ani vy neváháte a zanecháváte mi tolikkomentářů, že je nezvládám číst, moje návštěvnost je tak vysoká, že mi ani číselník u návštěvníků nestíhá počítat.. Prostě všechno klape jak má.. *zhnusený pohled na všechny přítomné* Mezi vámi skoro už nai nejsou vyjímky... Není vám to blbé? Ne není.. Ž es etak pitomě vůbec ptám..
A't se vám povídka libí, protože zase dlouho nic nebude.. nezasloužíte si a já nemám tolik času a chuti se kvůli vám tolik snažit, když mi to nikdo nevrací.. PCHE! Bych se mohla... Zklamali jste mě!! A mě to ani už nepřekvapuje...31. díl.. prosím..
připomenutí: Sítě osudu jsou spletité. Možná víc, než by se na první pohled mohlo zdát. A duše lidí jsou v obrovských oceánech, které nazýváme světy. Jen jedna osoba může bdít nad mořem a hlídat tak své rybičky a tím je Bůh.....

Rozhovory..

7. prosince 2009 v 20:39 | Tercza
Já: Mamo to je hrozný, přes prsa si nevidím na břicho..
Mama: No to je, přes břicho si nevidím na nohy..

Spolu s ním

6. prosince 2009 v 18:39 | Tercza |  Jednorázové
Povídku jsem chtěla nejdřív věnovat jisté osobě, které jsem slíbila k narozeninám povídku, ale protože nedopadla jak by měla tak jsem se rozhodla to nedělat. Proto ji ukážu všem a nebude nikomu darovaná, snad není nikdo zklamán, ukřivděn a podobně. Vím, že poslední dobou zase začínám zanedbávat blog, ale omlouvám se ve škole se proti mě spikli a furt něco chtějí a já o víkendu potřebuju prostě relax. Jinak nevím jak bych to přežívala...
Snad se vám bude líbit.. je to jedna z mých pokusných, takovýhle opravdu často nepíšu. Ať se líbí..