Leden 2012

:-O No teda

16. ledna 2012 v 17:59 | Tercza
Tak jsem zjistila, že mám tu zkoušku až zítra :-O

Zkouška

16. ledna 2012 v 17:15 | Tercza
O mém nepřirozeném talentu v oblasti chemie asi ví více lidí. Nicméně je tomu tak a jsem ten největší břídil, který kdy chodil na UPOL a strašil tam profesory. Vzhledem k mému neskonalému štěstí (a lennosti) se na mě zítra chystá druhý pokus ústního zkoušení z ekologie životního prostředí. Což jak se bojím já asi dopadne dalším vyhozením z kabinetu.
Ač tak či onak, chtěla jsem pouze přidat článek, aby vám po mně nebylo smutno a věděli jste, že ještě stále (neúspěšně) přežívám.
Rovnou bych využila dnešního příspěvku a zeptala se, co asi tak od mých stránek (které spíše stagnují) očekáváte? Berete je pouze jako starý archív a nebo máte zálusk na další čtení? Pokud by se nějaký odvážlivec donutil přečíst si tento příspěvek až do této fáze, ocenila bych komentář, který by mi pomohl s dalším rozhodováním ohledně psaní (spíše nepsaní v mém případě). Rozhodně by to pomohlo!
Máte zájem o nějakou rozepsanou povídku, o určitý fandom, který jsem už někdy nakousla, něco originálního?
Děkuju za odpovědi....
Ano vím, že zrovna nejpopulárnější nejsem. Nepíšu slash (i když nějaký vlastním..myslím) a poslední dobou přidávám, že bych si nakopala sama.

Já a zase já...