Květen 2012

O českém yaoi (slashi)

19. května 2012 v 21:39 | Tercza |  Novinky
Na internetu se už nějakou dobu vyskytuji a slash čtu ve velkém (ano v češtině). Musím, ale říct, že mě dost často zklame neoriginalita a hlavně zpracování. Ani ne tak problém s hrubkami, ale s nesmysly, které se v povídkách dají najít. Tolik autorů by se hnedka dalo více číst, kdyby něco udělali s nereálnými a věčně se opakujícími výrazy (nebo částmi povídek). Já netuším jestli všichni autoři, co se na internetu ukáží, se snaží dostat co největší počet navštívení na svou stránku a nebo jestli píší, protože to někde viděli. Musí se počítat s tím, že se celá povídka nedá vystavět jen na tom, že se lacině popíše sex mezi dvěma a hlavními postavami jsou dva kluci. Osobně mi to přijde málo na to, abych měla děj pro jednu povídku. Neříkám, že všichni autoři, které jsem kdy četla byli špatní, ale taky neříkám, že jsem nacházela jen ty nejlepší. Naopak! Těch dobrých autorů tak moc není... proto by to chtělo, aby lidi se svým psaním něco udělali, aby se nejen stále opakovali a kopírovali chyby těch, u kterých to tak snadno prošlo. Trochu myslete při psaní! To je všechno, co jsem chtěla říct, (záměrně jsem nepoužila žádná jména ani výtažky z povídek, abych nikoho nediskriminovala nebo neranila jeho city) děkuji za pozornost.

Pápá

14. května 2012 v 20:18 | Tercza |  Novinky
Počínaje zítřkem odjíždím na všemožné exkurze... hydrobiologická, ekologická, botanická... které budou trvat do konce května...
Proto mi prosím držte palce ať se nezabiju. Moje schopnosti přežití venku jsou mizivé...
S "pozitivním" nadhledem (brzo zesnulá) Tercza

Jásá

2. května 2012 v 12:00 | Tercza
Už se mi konečně zobrazil blog jak má... jupíííí jáááá!!!
Jinak těšíte se na animefest? Pokud tedy někdo jezdíváte...

Sakra, sakra...

1. května 2012 v 10:45 | Tercza
Mám na vás dotaz.. vám se zobrazuje můj blog?... mě totiž ne a píše mi to, že je chyba serveru enbo co.. ale ostatní blogy mi fungují..
do nastavení se dostanu, ale na stránku ne...