Červenec 2013

Nevhodná hloupost

10. července 2013 v 22:06 | Tercza
Tolikrát jsem něco slibovala, tolikrát jsem se snažila to splnit, tolikrát jsem selhala... ale popel si stále na hlavu nesypu. Možná si to napíšu do diáře jako další z bodů, které nutně musím splnit, čeká jich tam pěkná řádka. Jsem zavalena prací, úkoly, povinostmi, ale stále toho mám málo. Jak jinak taky!
Dneska jsem dostala upozornění, že má BP (bakalářka) se sama nenapíše, když sedím jen u počítače a nic nedělám. Když čumím na blbosti a nejsem schopná cokoliv udělat. Ano, ano maminka mě potěšila a rozhodně mi zvedla sebevědomí, protože jsem si najednou uvědomila jak moc v **** jsem.
Druhé dnešní upozornění, po dlouhém mlčení, bylo proneseno už ve škole bez zbytečných sprostých slov, "zbývá vám málo času na dokončení práce". Tudíž jsem jen uhýbala pohledem a koukala na cokoliv jiného než je moje vedoucí.
Dnešní heslo dne tedy zní: zatloukat, zatloukat, zatloukat! Nikdo nesmí zjistit, že nepíšu, nepíšu, nepíšu.
Ač si tyto dvě skutečnosti plně uvědomuju... absenci času i svou lennost a idiocii mi vlastní. Nejsem schopná se donutit s tím něco udělat! Toliko k neschopnostem svého bytí, zbytí a dobití (mne si modřiny).

Ale teď z veselejšího koutku, když za (od zítřka) 11 dnů zvládnu dopsat celou BP, tak budu mít nějaké volno než začnu "jako něco" dělat na státnice a obhajobu. Pak bych si měla najít čas na soutěžní povídku na Tenrai, psaní svoje, psaní se Starvation, psaní s Waykou, editace mangy pro Wayku, změna layoutu na blogu, dočtení kupy povídek, nestresování se kvůli BP a možnosti výskytu sebevražedných sklonů,kterých mám už i tak dost... užívat si nějaké to pseudovolno než mi bude zase vzato. Práce je sviňa o tom žádná, ale dává peníze a člověku více méně zkracuje den o několik hodin... to asi není pozitivum, ale musím to brát tak, že šetřím elektriku u nás doma (aspoň na chvílku).

Hodně zmaru, zdaru a síly mé ignoranci k vlastní práci... ať tě jednou ty mrcho nevychovaná zvládnu přemoct!!!
Tercza