Září 2013

Neděle/pondělí třicátého

30. září 2013 v 16:16 | Tercza
Výlevy autorky... psychická labilita, demence, nezodpovědnost, ztráta času... debilství, dementnost a další negativní věci... Nečíst... nic o povídkách/slashi/Sterekovi.... nic!!!
Číst na vlasní nebezpečí...

A co zítra?

30. září 2013 v 11:23 | Tercza |  TW-drabble

Musím se přiznat, že netuším, kde jsem na ten nápad přišla. Je možné, že to bylo v nějaké povídce nebo nějaký obrázek na DA a podobně, ale jsem přesvědčená, že to už existuje, protože tohle není klasický styl, který bych v povídkách používala. Fakticky mám tušení, že jsem to někde viděla... a nejspíš to okopírovala (dost možná doslovně)! Ale na druhou stranu, když už jsem to sepsala, tak sem i vložím... a je to! Kldině si stežujte... kdyby bylo stížností moc, tak to smažu.. to není problém ^_^!!
Drabble o 100 slovech...

Odkazy na TW povídky

28. září 2013 v 11:41 | Tercza
Zdravím všechny! O tomhle odkazování jsem už uvažovala, ale až nedávný komentář mě k tomu donutil.Sepsala jsem přezdívky autorek, u kterých jsem našla nějakou zmínku na povídky Teen wolfa (obsahující slash nebo jeho náznak)... většinu z nich jsem i četla až na Sandru, kterou jsem našla až dneska a teprve se na ni třesu, co si přečtu.
Jen bych chtěla poukázat na to, že odkazuju vždy na hlavní stránku a vy si budete muset v archivech, odkazech a podobně najít povídky, protože jinak by to bylo nepředstavitelný, abych odkazovala na jednotlivé povídky. Věřím, že to zvládnete ;). Jinak znáte to, některé autorky přidávají povídky, některé ne a proto najdete i povídky, které se už asi konce nedočkají (tímhle se chci omluvit Sayu, u které jsem nemohla najít žádnou přezdívku, ale potom v komentářích něco bylo, tak doufám, že jsem se trefila... kdyby ne, klidně mě upozorněte, abych tady nepsala blbosti). Jde pouze o CZ/SK povídky a snad jsem na nic nezapomněla, kdyby jste vy měli něco, co zaručeně chybí tady na seznamu, tak si to taky ráda přečtu, takže hažte odkazy do komentářů... povídek je málo, tak proč se nerozdělit ;)...
Odkazy jsou v článku...

Strategie

25. září 2013 v 18:58 | Tercza |  TW-drabble

Dnešní den jsem přežila (přednáška jen 10 minut), takže můžu vložit včerejší "veledílo". Znovu drabble 100 slov, aby vám to nebylo líto. Popravdě drabble se dobře píše, nepotřebujete žádný extra nápad a jen ořežete nadbytek slov, tak by to vycházelo na požadovanou délku a je to!
Zítra nejspíš nic nepřibude, protože budu mít školního prostředí nad hlavu, ale co by nespravil voďár... Olomouc čekej mě!

Ranní vstávání

24. září 2013 v 20:04 | Tercza |  TW-jednorázovky

A je to tady... konečně něco delšího než jen 100/200 slov... Pokořila jsem prokletí "drabblat" a vrhla se na něco o kapku delšího, takovou pidi jednorázvku na necelou jednu stránku wordu. Prosím, nemusíte tleskat mně, za tento počin může Ann! V komentářích mě tak moc povzbuzovala, že z mé hlavy stoupala pára. Proto bych jí chtěla tuhle povídku věnovat, snad vydržíš být mým čtenářem ještě nějakou dobu.
Pairing pro změnu Sterek... blbě ukončené, ale pokračovat by asi nemělo smysl, byl to jen blábol. Tak si "povídku" užíjte...

Nocování

22. září 2013 v 22:30 | Tercza |  TW-drabble

Když jsem dneska zjistila, jaké krásné komentáře jsem dostala, tak jsem chytila tak hyperaktivní náladu, že moje klávesnice těžce nestíhala. Původně měl být tenhle nápad použitý jinak, ale proč ho nevyužít na drabble, aspoň mám pocit, že něco přidávám. Snad vás to nezklame, příště zkusím něco delšího než 100 slov (popř. 200), ale záleží na pořádném nápadu, který mě ještě neosvítil... i když klasické klišé pro povídky typu Sterek (Teen wolf): Stiles je vlkodlak, Stiles jako matka smečky, mpreg, druhá osobnost vlkodlaků popisována jako Vlk... myslím, že bych mohla jednou splnit všechny tyhle body... *zubí se*.

No skvělé

18. září 2013 v 22:13 | Tercza
Místo toho, abych svojí hlavě odlehčila a měla celý tenhle týden volno, tak jdu jako debil zase do práce... sláva! Já prostě jeden týden v kuse mít volno nemůžu!!! Ne nemám nárok... zasraný prázdniny! A to většina mých tehdejších (i současných) spolužáků má prázdniny! Jen já netuším, co to slovo znamená, prtoože očividně nemůžu mít ani nárok na týdenní dovolenou!
Tím pádem taky padá psaní... sláva *zní opravdu nadšeně*! Než se k tomu dostanu, protože od pátku se nezastavím a další týden mi začíná semestr, tak zapomenu, co jsem měla v plánu *skřípe zubama*, tak sláva ještě jednou...

Moonlight

8. září 2013 v 11:38 | Tercza |  Novinky
Nový layout.. a musím říct, že po asi půl hodině instalování..nesnáším TW...!!! Ale teď popravdě... nesnáším instalování nových layoutů. Po dlouhé době jsem vyskočila ze stereotypu, který vkládám na blog.. připomínám, že mám monitor velikosti 17' starý, maličký... stokrát opravovaný, co se kdykoliv může zhroutit... *modlí se*
P.S. zbytek blábolů v článku i s ukázkou obrázků a pokusů o instalaci na blog...