Říjen 2013

You are free

27. října 2013 v 11:51 | Tercza |  Novinky
Nový vzhled... (zbytek keců v článku)

Já taky...

19. října 2013 v 23:37 | Tercza |  TW-jednorázovky

Omlouvám se, ale netuším o čem ta povídka je. Měla jsem sice v plánu psát, ale že skončím s myšlenkami jinde než bylo v plánu, to jsme netušila. Původně jsem chtěla začít psát to své malé drama, co mám aspoň v hlavě připravené... ale tohle se nějak stvořilo na klávesnici samo. Neměla jsem odvahu to po sobě číst, jen pár automatických oprav jsem tam odklikala, takže o podobě povídky nemám ani moc dobré mínění. No ať už je to jakýkoliv brak, tak doufám, že snad někoho potěší...
P.S. název povídky mě taky moc nenapadal... prostě je to totální vaření z vody, nazvěme to improvizací...ale je to delší než 100 slov... jásáte? Já celkem ano!

Úkoly

15. října 2013 v 21:03 | Tercza |  TW-drabble

Na tenhle nápad mě dneska dostal nápis na tričku ("dog ate my homework") jedné holky, co šla naproti ve škole. Jsem si hnedka říkala, že to je gól a asi jsem se na ni blbě zubila, protože to vzala oklikou kolem mě. No i když jsem pro ostatní lidi magor a některý lidi stalkuju, i když je neznám a omlouvám se slovy "Promiň, ale vůbec netuším, proč jdu furt s tebou... Asi mi vážně už hrabe ze školy, ne že bych tě stalkovala nebo tak..." a ten člověk se na mě pak jen vyděšeně koukal, chudák slečna... tak i tak jsem ráda, že jsem zase něco splácala dohromady a že se vám to snad bude líbit. Užíjte si to!

A zase jeden konec

13. října 2013 v 10:36 | Tercza |  A zase...
Přidala jsem k povídce omezení 15 let. A to z důvodu, že je tahle kapitola zatím nejvíc se sexuálním zaměřením, ale na 18+ bych to ještě neviděla. Znovu homosexuální originální povídka (celá série jednorázovek) s incestním zaměřením.
Je to v pořadí poslední, co mám celou napsanou... a nejspíš i poslední, co budu publikovat.. takže si ji užíjte.
Snad vidíte ten vývoj postav jako já, protože já ho tam nevidím... a nedivíte se, jak a kde si to vycucávám z prstu, protože já se tomu divím... Jakékoliv dotazy, kritiku (která mě snad moc nerozesmutní) uvítám v komentářích.

A zase jeden večer

13. října 2013 v 10:26 | Tercza |  A zase...
Dlouho jsem ji schovávala, ale odhodlala jsem se ji přidat. Sice jsem si nebyla jistá jestli ji budu dávat i sem na blog, ale nakonec ano. Je to v pořadí druhá povídka napsaná na tohle téma. Napadly mě sice ještě dva nápady, ale asi bude tahle předposlední. Tak si ji užíjte. Upozornění jde o originální povídku na pokračvání s incestním zaměřením (2 bratři) a upozornění dávám pro tuhle část 12+.
Všem svým čtenářům, kteří zavadili o tuhle povídku, děkuju...
P.S. omlouvám se, ale nemůžu se donutit to po sobě přečíst, takže budeme muset doufat, že je povídka čitelná.

Ochrana rodiny

7. října 2013 v 21:58 | Tercza |  TW-drabble

Tohle drabble (100 slov) nemělo původně nikdy vzniknout, i když je pravda, že podobná tématika není nikdy zase tolik na škodu.. navíc jsem ho ani nedávala Wayce přečíst, ale riskla jsem si ho sem prosadit, protože jsem ráda, že jsem vůbec něco seškrábala. Vím, že je slabé, ale třeba to nebude zase tolik vadit... Tak si ho užíjte (jestli je to možné).

Můj týden, moje zpoždění, můj 'zvrh...

6. října 2013 v 12:22 | Tercza
Píšu si to spíš pro sebe než pro Vás, abych zaměstnala ruce při obědě... kdo chce ať čte, ale jsou tam bláboly!

Mobil

1. října 2013 v 20:19 | Tercza |  TW-drabble

Toto drabble bych chtěla věnovat Wayce, kterou věčně otravuju s povídkama, které píšu. Navíc se jí tahle stovka slov líbila, takže jsem se rozhodla ji zveřejnit i s věnováním. Děkuju, že mi čteš povídky (drabble), které ti posílám a usměrňuješ jejich verze na čitelnější podobu. Díky i za moje čtenáře, kteří by to bez tvých zhodnocení asi ve zdraví nepřežili...