Prosinec 2013

Rovné dělení II

29. prosince 2013 v 21:32 | Tercza |  TW-drabble
Ano opět drabble, ano opět bez vtipu a ano je to pokračování na předchozí "díl". Nevím co mě inspirovalo, jestli blouznivé datlování do klávesnice, které nebralo tvaru, nebo depresivní smýšlení dnešního dne... prostě to muselo ven. A zabíjte kdyžtak mého (ne)editora-Wayku, které jsem to dala přečíst a která neprotestovala proti zveřejnění...

Rovné dělení I

27. prosince 2013 v 23:54 | Tercza |  TW-drabble
Zdravím všechny... po delší odmlce znovu jen krátké drabble. Dnes, ale bez pokusu o vtip (aneb kdo se zasměje vyhraje), ale lehce temnější z témat. Jednou až seberu sílu, tak bych mohla zkušenosti a "temné" myšlenky převést do delších celků (pracuje hlava, ruce nespolupracují), to už snad pro jistotu ani není slib.
Děkuju za výdrž, kterou někteří oplýváte...

Klacek

5. prosince 2013 v 23:21 | Tercza |  TW-drabble

Už je to dlouho, co jsem něco přidala (já vím)... už nepíšu ani ta krátká drabble, jde to se mnou z kopce (já vím). Omlouvám se, ale nějak se mi nedaří (to sice vím taky, ale otravuju s tím vás)... Nemám zrovna moc nápadů (což nechápu) a začínají se mi kupit zkoušky, takže se budu muset obětovat a opravdu se začít učit! Achjo...
Je to slabé, ale ty dvě přechozí, co jsem dneska napsala jsou ještě horší než tohle! Věřte mi, že i tohle vím...

Deep in the forest

1. prosince 2013 v 21:42 | Tercza
Opět a zase nový layout... ač se za měsíc nic na blogu mimo vzhledu nezměnilo, tak se musím přiznat, že u mě taky nic moc. Jen nudné problémy všedního života... lehce oprašuju společenský um, který moc neovládám. A tak nějak se snažím víc být mezi lidmi, z trosek stavět hrad a ze svých keců uplácávat sněhuláka... Ve zkratce lžu jako když tiskne, ale ještě mě moji "blízcí" nemají plné zuby.
Pokud bych měla shrnout svou tvorbu, kterou zanedbávám, tak se omlouvám. Omlouvám se dopředu než vůbec začnu blábolit ještě víc, pokud to jde. Když jsem začínala psát na TW, tak jsem nějak ani nedoufala, že by se mi povedlo zase zvednout čtenost a návštěvnost tady na svém blogu. A jste to právě vy, moji čtenáři, zbloudilci a odpůrci, kteří mi čísla návštěvnosti zvedáte. Jsem za to úpřímně ráda.