Únor 2014

Můj miláček

27. února 2014 v 22:04 | Tercza |  TW-drabble
Toto drabble (200 slov) mi kontrolovala Wayka (můj staronový kritik), která uznala po asi třetí nebo čtvrté opravě a mírném dolazování, že je to dostatečně vhodné a čitelné, aby na tom spočinulo oko i mých čtenářů. Takže pokud s tím nesouhlasíte, klidně vám pošlu její kontakt ať si to s ní můžete vyříkat. Jinak doufám, že vás drabble pobaví.
P.S. pro nedostatek nápadů jsem zvolila alternativní název od svého kritika, takže prosím potlesk, že to se mnou tak dlouho přežil... a rovnou jí chci věnovat toto drabble, když už se na něm tolik namakala.

Ahoj?

24. února 2014 v 13:08 | Tercza |  TW-drabble
Tohle je jedno ze starších už napsaných drabbletů (tentokrát znovu 100 slov), co jsem našla v pc... tak snad zaujme víc než to minulé.
Momentálně mám rozděláno asi cca 3-5 povídek (jednorázovek na TW) a nemůžu se dokopat ke konci, točím se v kruzích, ale víkend byl jisto jistě plodný, takže snad se některé dostanou i sem na blog... Možná bych potřebovala jen konstruktivní kritiku s čím se vypaltí ještě pracovat a co zahodit, protože je to odpad... nehlásí se někdo?
A v neposlendí řadě vás všechny prosím (kouká i ke stropu) ať konečně udělám zápich z populačky ve středu, můj poslendí pokus a už z toho začínám šílet, protože ho vážně potřebuju, abych se i někdy dostala na zkoušku. Takže mi držte palce/pěsti, cokoliv co můžete a já budu doufat, že si vytáhnu konečně nějaký lehký a proveditelný příklad.

Omlouvám se

22. února 2014 v 19:47 | Tercza
Vážně sklápím hlavičku k zemi (gravitace) a nevím, co dělat... zbytek keců v článku

:-O

19. února 2014 v 21:31 | Tercza
Co se děje? Buď se mi zbláznilo počítadlo nebo se něco vážně děje, rpotože jinak nechápu, kde se vás tolik na mým blogu vzalo... to mám někde nějakou negativní reklmu? Už zase!?

Hihihi

17. února 2014 v 21:30 | Tercza
S tím mým "do pondělí bude povídka" to nějak nevyšlo, ale mám zkoušku... sice za E, ale mám ji! Ani nechci vidět svůj průměr, protože to musí být vážně děs! Samé E...
Nicméně chci i tak něco sepsat a budu se snažit...
k 18.2. tak jsem viděla další díl TW... T___T sakra! sakra! a promo na dlaší díl taky nevypadá nijak extra... navíc mám pocit, že jsem tam zahlídla jak Stiles XXX... sakra se spoilerama je to vážně těžký!

Zima

13. února 2014 v 22:19 | Tercza |  TW-drabble
Je to totální blbost, vůbec netuším, kde jsem na to přišla.. no možná vím, ale nebudeme to moc hrotit. Řídím se příslovím, že lidská hloupost je nevyčerpatelná, dost to platí právě o mně. A i když jsem nedala včera zápich a chybí mi ještě kupa zkoušek a i nadále zvažuju jít na další obor a to na botaniku (totálně zešílela), tak jsem si našla čas to naškrábat a předložit. Drabble o 200 slovech...
Lepší název mě z fleku nenapadl, takže snad se bude aspoň obsah některým líbit. A když to výjde slibuju do pondělí, zítra nestíhám (protože chápejte bude-blbej-Valentýn a já si jedu žrát s kámoškama do Olomouce) něco o málo delšího než drabble na Stereka.

Firefly

9. února 2014 v 18:35 | Tercza
Sice netuším jak se to zobrazuje vám, ale já jsem s tímhle vzhledem spokojenější než s tím původním, který se sem ale asi brzy vrátí nebo ho nakonec budu ignorovat, kdo ví... navíc mě těší, že jsem si zkrátila čekání projížděním netu a nacházením skvělých obrázků, ale asi bych nenašla, kde jsem je vzala (krade jak straka a není jí to blbý-> byl to tumblr)...
Nevím kdo jak sledujete pravidelně TW.. ale poslední episoda byla dost bomba... a já tak trochu z toho chci něco málo vytěžit pro budoucí využití, i kdyby se ukázalo, že Stiles... *SPOILER*, takže to rozebírat nebudeme, dokud nezjistíme odpověď v úterní episodě! Už od úterý si říkám, že by mohlo být úterý!

Poslední minuty

9. února 2014 v 0:22 | Tercza |  TW-drabble
Drabble, pro změnu od zmatených článků o ničem... Ale pochopte, že jsem dlouho nic nenapsala a že mezera je to opravdu dlouhá, takže (dobře lžu jako když tiskne.. přijde mi to špatně sepsaný, ale nemám, co jinýho vám dát, takže dostanete tohle drabble ať vám přijde nebo nepřijde vtipný a bude) snad to bude čitelný. Možná bych měla přestat říkat/psát pravdu takhle bez obalu... bojím se, že dostanu jednou pěstí do oka.
P.S.: zkrátila jsem to nakonec na 100 slov, ale v původní verzi to bylo tak, že se Stiles probudí v nemocnici, všechno ho bolí a má celkem okno a jen dedukuje, co zase za kraviny vyváděl, protože co si budeme nalhávat pobíhat s vlkodlakama (navíc když jste jen slabý člověk) není asi zrovna moc příjmený.

Nový vzhled

5. února 2014 v 16:36 | Tercza |  Novinky
Konečně jsem se k tomu dokopala,...

Nový teen wolf

4. února 2014 v 8:35 | Tercza
Lidi už jste viděli novýho Teen wolfa? Já vím, že se mám učit, ale tohle jsem musela vidět. No je to masakr!!!
edit... nechci to moc říkat, ale můj nápad (kdysi z dávna) se úplně plní.. nechápu, že jsem se na druhou půlu třetí řady nechtěla dívat.... *kroutí blbě hlavou*.