Červen 2014

Run like the wind

22. června 2014 v 20:14 | Tercza |  Novinky
Zdravím lidičky! Žiju a to i přes to, že jsem se skoro celý měsíc neozvala... omlouvám se, ale nějak netuším, jak se to stalo a celý červen utekl jako voda... prostě lusknutím prstu se ztratil v nedohlednu. Zbývá už jen pár dní a budete mít prázdniny, hurááá?
No u mě to s brigádou vypadá černěji než jakýkoliv rok předtím a opravdu mám strach, že budu totálně bez peněz. Takže asi budu zevlovat doma na netu.. uvidí se jestli to bude nějak přínosné.
Jinak jsme zjistila, že mě už tento typ stále opakované formy pro layout nebaví.. budu muset začít víc experimentoat, protože je to vážně stále stejné. A kdyby to někdo nepoznal, tak na obrázku je Stiles... juchúúúú. Blíží se další řada TW, juchú? Popravdě se na ni netěším a bojím se, co se rozhodli s tím udělat. Nemám vůbec pozitivní představy.

It started to rain

3. června 2014 v 21:11 | Tercza |  Novinky
Konečně nový layout... hip, hip hurá... ehem, ale méně pozitivní je zpráva, že je snad stejně fialovej jak tu předtím strašil... "sláva".
Zbytek keců v článku, ale jde o labilnosti majitelky blogu...

Drabble

1. června 2014 v 22:02 | Tercza |  TW-drabble
Nové drabble (100 slov), nebudu ho pojmenovávat... dost možná se ani do TW drabblat nehodí, ale co... dlouho jsem nic nepřidala, snad se zasmějete.. a myslím, že i když nikoho nejmenuju, tak si klidně postavy přiřadíte podle toho, kdo vám tam bude pasovat. Děkuji Scudl007 a Wayce za pozitivní ohlasy a doladění detailů.
P.S. jestli vás napadne příhodné jméno, klidně napiště do komentářů a já to přepíšu..