Srpen 2014

Vděk?

31. srpna 2014 v 11:39 | Tercza |  TW-drabble
Dnešní drabble (200 slov) postrádá humor ještě více než mé chabé pokusy z předcházejících období, rozhodně to není komedie. Je to na pár Stiles/Rafael (Stafael nebo taky dalších X pojmenování... z nich se mi tohle líbí nejvíc)... a trochu v tom můžete vidět povídku Důvody, kterou jsem sepsala nedávno, ale nasedá i na děj seriálu a to v místech epizody 04x07, kde Rafael zachrání Stilese před zastřelením...
Obrovský dík za to, že jsem dokopala Scudl007 k přečtení, protože tenhle pairing nemá ráda... takže díky! Chápu, že to asi moc lidí nebude bavit.. přeci jen Sterek 4ever, ale mě tenhle pairing strašně zaujal, nemůžu si pomoct!

Practise the piano

30. srpna 2014 v 14:11 | Tercza |  Novinky
Sama autorka uznává, že její labilita dosahuje větších rozměrů než je vůbec přípustné a proto respektujte, že i magoři mohou vést blogy a psát pofidérní povídky... a nutit je svým neexistujícím čtenářům a ještě za ně chtít komentáře... taky řešit školu, protože prostě proto... víc ve článku...

Když Terczi hrabe

27. srpna 2014 v 22:18 | Tercza
Málo spánku, lehčí ponocování a celý den přežíračka jako kráva... Terczi prostě a jednoduše hrabe... sorry!!!
Jsem se musela někde pochválit.. můj budoucí poster.. chystám se do Prahy.. ne úplně dobrovolně, ale zpátky k posteru... až na ty sračky, co jsem tam naspala (čekám na editaci), tak myslím, že vypadá fakt pěkně... aspoň vzhledově, když informace pokulhávají.. silně..
Radši jsem to zmenšila (ne že by to pomohlo, je to odkaz, ale není to stále 100%-> foceno asi při 15-20% zvětšení), nevím ani jestli to můžu někde publikovat, kdo ví... no a výslednou verzi ještě samozřejmě neznám, ale vzhledově to vypadá fakt dobře!

A co když...2

25. srpna 2014 v 14:46 | Tercza |  TW-jednorázovky
A druhá polovina textu.. zlý, zlý blog!
P.S. neplánuju pokračování...jde pouze o jednorázovku.

A co když...

25. srpna 2014 v 14:44 | Tercza |  TW-jednorázovky
Tak a další jednorázovka na Stereka, snad to bude čitelné, povídka je AU-No Werewolves. Měla jsem ji rozepsanou tak dlouho, že jsem se bála, že ji nedodělám a všechno to začalo kvůli Wayce, která v mém drabbletu viděla víc než bylo a tak mě dotlačila k napsání skoro 9 stran ve wordu (sama je překvapená, nicméně teď je to nejdelší práce v jednorázovkách, co jsem kdy vyprodukovala).
Prvotní přečtení patřilo Scudl007 a chtěla bych ji tedy tuhle povídku věnovat, stejně jako Wayce a dalším svým čtenářům... děkuji, že mi znepříjemňujete život svými komentářemi a dotazy, které mě pak nutí psát a vymýšlet další ptákoviny a rozhodně se nasoustředit na to na co mám! doufám, že jste na sebe pyšní...jestli zvládnu aspoň jednoho Mgr dokončit, tak budu happy nebo totálně vyšťavená!
P.S.: nějak jsem se nemohla dotlačit k pořádnému výběru názvu, pokud vás něco napadne, napiště do komentářů a jestli se mi něco z návrhů zalíbí, tak to změním... nějak to není úplně ono!
P.S. 2: nesnáším omezení pro vkládání článků, musí to mít 2 části... pardón

Ohoho

21. srpna 2014 v 21:58 | Tercza
Tak to vypadá, že jedu chlastat do Brna.. takže zase nic nebude, je mi líto... ale třeba se mi povede sehnat nějaká inspirace...

Kdo z koho?

10. srpna 2014 v 20:55 | Tercza |  TW-jednorázovky
A další jednorázovka na TW. Tahle vznikla tak trochu sázkou nebo spíš, když já udělám tohle, uděláš ty pro mě tohle? A tak je na světě, lidi omlouvám se, ale nebudu ji po sobě (aspoň ne dnes, možná ani celý další týden) číst, takže chyby záměrně ignorujte. No kdyby tam přeci jen bylo něco do očí bíjícího, klidně se se mnou o ten problém podělte, díky.
Povídka měla vypadat původně jinak, mělo to být svižné, vtipné a mělo to vystihovat nadpis, což se podle mé původní vize nevyplnilo, nicméně jsem to dopsala a je to asi má nejdelší povídka na Tw, co jsem kdy napsala (a to není až tak dlouhá).A co je na tom důležitého, nemá pokračování a to ani není plánováno! Jen tak mimochodem...
P.S. děkuju Scudl007, že mě donutila takhle napsat jednorázovku a taky jí děkuju, že mě do toho celkem hnala, abych to dokončila.. a hlavně vymyslela jméno, takže děkuju. Povídku ti věnuju a ještě bych ji ráda věnovala uživatelce Katka, která mi napsala tak pěkný a povzbudivý komentář (více komentářů), že jsem si poletovala po bytě. Děkuji i tobě...
Tak vzhůru do toho a neukamenujte mě...

Důvody

6. srpna 2014 v 10:28 | Tercza |  TW-jednorázovky
Tahle povídka je takovým mým nevyzpytatelným počinem, který se tak rychle zvrtnul ani jsem nevěděla jak. Jde o "pociťovku" spíše než o klasickou povídku s promyšleným nápadem a zápletkou, znáte to. Asi bude překvapením, že je to pairing: Rafael McCall/Stiles Stilinski a děj jsem vložila do doby 3. série, ale má to pár vychytávek jako např. ignoruju, že byl Stiles posednutý a navíc na konci povídky je přepis (českých) titulků přímo z epizody S03E22.Jinak je povídka krátká... a já si nemůžu pomoct, ale ten pairing mě strašně zaujal a myslím, že se máte ještě čeho bát, protože to vypadá, že by se mohla chytat ještě jedna jednorázovka na tyhle dva... ehem, tak mě prosím nezabíjte!
P.S. má to blbý název, ale co už... a nevíte někdo, kdy agent McCall opustil Becan Hills? Kolik Scottovi bylo? Moc by mi to pomohlo.

Přítelkyně

4. srpna 2014 v 8:03 | Tercza |  TW-drabble
Zase drabble (100 slov), ale lidi nebojte se, do středy by se tu měla objevit nějaká jednorázovka/1. kapitola a to na TW, takže se klidně těšte. Konečně něco dopíšu (upřímně v to doufám)!
Normálně s drabblaty otravuju Wayku (která neviděla TW) a dávám jí je číst než je sem přihodím, ale momentálně není na PC, takže to budete muset zvládnout bez jejich připomínek. Snad to bude čitelné, napadlo mě to někdy mezi 6 a 7, to je doba, kdy samovolně vstávám, jsem divná...