Září 2014

Odpouštíš mi?

27. září 2014 v 23:02 | Tercza |  TW-jednorázovky
Vážení a milí... znáte mě a víte jak píšu svoje povídky a proto vám můžu dnes předložit povídku, která není jako moje nomální povídky! A všechno díky Scudl, která mi poslala svoje drabble a já tak nějak pokračovala dál a pak zase ona a dohromady se nám povedlo splácat jednorázovku, která se vám snad zalíbí. Myslím, že proti Sterekovi nikdo nic nemáte...
Jinak prosím o komentáře už jen kvůli tomu, že Scudl zrovna často nepíše a že je iniciátorem téhle inovace mezi mými povídkami. Děkuji...
Osobně bych navrhla maximálně omezení 15+... tak ať se líbí!
P.S. za chyby v textu se omlouvám, ale nejsem betareader...

Na Karkulku

21. září 2014 v 21:25 | Tercza |  TW-drabble
Tak jsem přece jen v Praze nebyla za vola, přežila jsem to a ještě mě napadlo drabble. Dneska je (teda zatím) bez kritiky, jinak klasicky 100 slov.
Inspirovala mě moje postel a tak bych jí ráda věnovala tohle drabble a dalšímu pro koho bude je Scudl, protože jak mně, tak i jí zítra začíná škola a snad se jí tam bude líbit, navíc ti přeji brzké uzdravení... a jen co ti bude líp, tak mi něco přeložíš... muhaha!
A tak si snad užijete tohle drabble a příště dodám o kousíček delší počin... dobrou noc a příjemný začátek dalšího týdne...

Omlouvám se

16. září 2014 v 21:01 | Tercza
Čus lidi,
předem se chci omluvit Scudl007 a AneMoon, kterým jsem osobně (to by byla hrůza, i když Scudl mě viděla a žije) na FB slibovala jak něco napíšu, nejlépe do dnešního večera. Scudl k přestěhování a k mému tréninku a AneMoon jsem se dokonce snažila překecat ať mi něco napíše naoplátku ona... jestli se toho ujala hrdě a splnila to... zatím nevím, třeba mě ještě překvapí.
No a je to tady... zítra do Prahy, koukala jsem se kam to vlastně jedu a jak se tam dostanu.. tak stále doufám, že je možnost, že dojedu na nádraží, tam se otočím a jedu domů.. sláva! Nejlíp už v Olomouci, SLÁVA!
Nevím lidi odkud jste, ale já Prahu nesnáším.. a nejhorří je Karlův most *vrhá hnusný pohled na matku*, to je totiž její chyba. Ale zase.. do Prahy to má za normálních okolností daleko, uff...

Jednou já, jednou ty…

11. září 2014 v 17:56 | Tercza |  TW-drabble
Opravdu bych měla se sebou něco začít dělat... třeba omezit některý povídky... včera jsem v titulkách četla místo slova "Německo" (7 písmen) slovo "pornoherečka" (12 písmen, WTF?!). Navíc mi do měsíce řekli tři lidi, že jsem úchyl nevyslovitelnýho kalibru... zrovna já? A všichni jsou otaku, hmmm, něco je špatně!
Dnešní drabble (100 slov), žádná akce, bez omezení... jen kecy, nijak závratné.
P.S. nápad jsem vymyslela osobně se Scudl007, když jsem ji jela navštívit... takže vinu hažte na ni! Jen ať se stydí...Jinak Scudl ráda bych tě zas viděla, bude aspoň zase sranda!

"Budete šťastní"

6. září 2014 v 2:38 | Tercza
Upozornila bych vás, že jde o další psychickou výlevu autorky blogu, ale autorka je tak mimo a tak nasraně-nefungující, že je jí všechno jedno... dělejte si, co chcete!

Vesmírná odysea

4. září 2014 v 12:03 | Tercza |  TW-drabble
Zase drabble (zase 100 slov), zase se Stilesem, nicméně bez pairingu... bez omezení (jak jinak)... prostě blbost...
A teď už nemám oficiálně, co přidávat, protože už nic víc není sepsáno... jsem líná a tečka!
Díky Scudl007 a Wayce za předběžné přečtení... prostě jako vždycky.