Říjen 2014

Vítr kouř odvál...

28. října 2014 v 12:07 | Tercza
A nový vzhled, který měním už asi třetí den... ale konečně to vyšlo...

Děkuji

28. října 2014 v 9:33 | Tercza
Děkuji všem, co mi pomohli vybrat drabble do soutěže... stejně nevyhraju, moc lidí tam TW nesleduje/nečte... ale zkusit se má všechno. Podle vašeho hlasování jsem vybrala drabble Mazlíček, které bezvýhradně vedlo. Bohužel jsem si nepřečetla předem pravidla a nejsem si jistá jeslti můžu hlásit více než jedno drabble a tak čekám, co mi napíše organizátorka na Tenrai, třeba v létě se dalo přihlásit více než jednu povídku... a kdyby ano, tak zvažuju, že přihlásím ještě Klacek. Drabble Vím to mám ráda, sama jsem ho přihodila do výběru, ale to klišé je podle mého moc zřetelné. Pro mě je i klišé u povídky Klacek, protože jsem stejný námět použila v jedné povídce na HP, ale některé nápady hold asi nezemřou...
Děkuji za pomoc
Tercza

Drabble do soutěže

22. října 2014 v 20:14 | Tercza
Více v rozkliknutí článku, ale v podstatě jde o výběr drabblete do jedné soutěže a zrovna váš hlas může pomoci!

Odposlech zahájen

19. října 2014 v 17:33 | Tercza |  TW-drabble
Premiéra! Tedy ne s divadlem/kinem, ale s drabbletem o 300 slovech (triple drabble, aneb nejvyšší počet slov přípustný pro označení drabble)... těšte se na tripple drabble! Juchúúú!
Nic jiného nemám, tak jásejte!
Moje "upracovanost" dosáhla do levelu popírání, takže si pro změnu říkám, že nejsem v prdeli, i když mě lidi okolo provází pohledem jako bych lezla už do rakve. "Ámen! Jako stuentka si stála za prd a jako autorka ff ještě víc..." ale to snad ještě ne! Nezasypávejte mě hlínou... *zděšená z vlastních myšlenek*... jestli je možný vyděsit samu sebe, tak se mi to povedlo, když jsem se pohřbila.
A na závěr tohohle úvodu bych chtěla jen říct, že drabble kritizovala Scudl a Wayka... moje dvě kritizátorské hvězdy. Scudl nadšeně přikyvovala a Wayka neměla námitek, i když je to... *spoiler*... Tak si to užíjte!

Už zase neděle?

5. října 2014 v 22:00 | Tercza
Ani se mi nechce věřit, že je už zase neděle! To ten týden utíká.. ani nevím jak! Zbytek keců jsou opět labilní žvásty !vlastníka" blogu.. kdo má zájem ať to zkusí rozjet, ale je to na vlastní nebezpečí... snad se z toho nikdo nesloží a nebo nesloží mě! Ehem...