Leden 2015

Práce vítej!

28. ledna 2015 v 19:41 | Tercza
Tak podle všeho to vypadá, že moje školská léta brzy skončí, protože jsem udělala zase stejnou chybu! A ta chyba je taková, že zítra v 9 mi začíná zkouška z fytocenologie a já neumím nic! Vůbec nic! A ještě míň věcem rozumím, nehorázná neschopnost. Jako bych to neřešila pokaždé před jakoukoliv zkouškou.. a samozřejmě Tercza má zase vlastní rozum a dělá si co chce... takže nedělá nic!
Já nic neumím... ale jestli tohle nějak haluzácky dám, tak napíšu povídku. (Jednu slibuju k narozeninám Scudl, takže bych to spojila)
Povídka bude na TW a můžu naznačit, že tam bude PLES! Plese vítej... čekají nás sázky na "koně" a nejlepší hold zvítězí, nebo ne? Nicméně budeme plesovat!!!!...
Ke zkoušce: Musím to nějak udělat, ale jde tam se mnou spolužačka a ta je chytrá.. ne blbá jako já. Ne každej se začne učit 3 hodiny před zkouškou, která má never ending... Takže asi skončím na pracáku... chjó

SAKRA

EDIT 29. 1. 2014 tak zkoušku mám, dokonce za C... nechápu! Tak myslím, že postupně začnu smolit povídku na ples a Stilese. A pak jak jsem v noci slibovala uklidím, vyperu, vysaju, napíšu povídku a pak ještě si konečně napíšu do diáře, že v březnu je čas, kdy osmičky (zuby) musí jít ven. A naučím se na cytogenetiku, co mě čeká v úterý!
Ale do toho plesu prostě půjdeme! Už to mám chvilku rozpracovaný jen to chce vychytat a vyjít vstříc požadavkům oslavenkyně Scudl (která už měla narozeniny před delší dobou), ale dárek ji dlužím!

Sakra!

15. ledna 2015 v 5:48 | Tercza
Sakra, sakra a ještě jednou sakra. Tohle mi byl čert fakt dlužnej.Žádný zkoušky nedávám... teda 2 jsem dala, ale dneska jsem měla podle plánu dát už 5. Dneska bohužel na zkoušky nejdu.. včera taková bolest zubů, že si to neumíte představit. Od vrchní šestky to šlo až do hlavy, do ucha a jak horní tak spodní čelist bolela až po přední zuby. Večer se to sice uklidnilo, ale žádná sláva to není. Zkusím dneska prosit o návštěvu zubaře, ale nevím jak to dopadne. Navíc jsme se musela odhlásit ze zkoušky a přijde mi, že všechny zuby jsou takové citlivé a ta šestka je na zkus strašně těžká, jestli pak mi neodešly nervy v zubu. Néééééé!
Jsme nevyspaná, vystresovaná (spíš asi škola) a bolavá kvůli zubům. A to nemluvím ani o zkouškách!


ŽIJUUUU!


Rande

5. ledna 2015 v 21:41 | Tercza |  TW-drabble
A opět nové drabble.. nevím, kde se to vzalo. Takhle si na netu s betareaderem řeším nevkusné nabídky na sex a bum, tohle vylezlo v mezičase. Děkuji Wayce za posouzení drabblete (100 slov) a za výběr názvu. Stále mě i po těch letech inspiruje a proto bych ji tuto kraťučkou tečku chtěla věnovat, děkuju, že si i po tak dlouhé době stále píšeme...
Děkuju samozřejmě i vám drazí čtenáři, bez kterých by to rozhodně nešlo. A teď se jen rychle začít učit, protože mám do pár hodin zdolat zkoušku (o které nic nevím) a pak za cca dalších 24 další dvě (o kterých ai nevím název předmětu)... ámen! A já si tu píšu drabble, zastřelte mě!!!

Předpoklady?

1. ledna 2015 v 23:16 | Tercza |  TW-drabble
Jak na Nový rok, tak po celý rok? No nevím... ale psát bych chtěla dál. Omlouvám se, že tak sporadicky přidávám, ale není tolik času kolik bych chtěla. O svátcích jsem na nic nesáhla, protože začínám mít zase problémy se spaním (nejspíš potřebuju doktora). Navíc tu měla známá návštěvu z Japonska, takže jsem se snažila oprášit angličtinu, ale i tak jsem byla brutálním způsobem za šaška, ale to je jiná kapitola, ta nezajimavá.
Aby jste mi tu nebrečeli, že na vás kašlu a nic nepřidávám, seškrábala jsem pro vás drabble (200 slov) na pairing Sterek. Osobně bych tomu omezení nedávala, je to na vaší představivosti a dávat maximálně 15+ je stejně zbytečnost. Je to poměrně krátké, takže se tam tolik věcí stát nemůže.
Přeji příjmený začátek nového roku...mnoho úspěchů, štěstí, lásky, peněz a co nejvíc pěkných povídek, které budou odpovídat vašim představám...