Říjen 2016

Tralalala~

12. října 2016 v 20:28 | Tercza
Zdarec lidi, tenhle týden už jen dvě směny a mám klid! A další týden dokonce jen dvě, to je tak super! Horší, že přiblížit se o víkendu k pc bude horší, bratr zevlí doma, nechápu, že škola není i o víkendu. A jako přijít ve 2 přes týden, to je taky podraz! A to chtějí učitelé přidat? (Né že mě ukamenujete...)
V hlavě mám prázdno a jediné na co zvládnu myslet je, že jsem asi podělala slevy a křivě nalepila poutače na výlohu, možná sem hodím i foto ať se zasměju/zasmějete.
No jsem zvědavá, co řekne směna, co byla po nás. Tak a zase vzhůru na psychickou přípravu před čtvrtkem...

Jinak to říkáte na pairing LV/HP? Vím, že je to staré, ale nějak mě to začalo fascinovat.

A jak to vypadá s říjnovými plány?

7. října 2016 v 20:59 | Tercza
Tento měsíc se bohužel nic nezmění, omlouvám se lidem, co čekají, ale mimo mých klasických povinností budu navíc dělat krátky a dlouhý týden na brigádě za jednu stálou zaměstnankyni, takže když se ukážu doma, tak nejspíš hodím nohy akorát si za krk a budu doufat v udušení nebo odkrvení nohou, což by mohlo pomoci s bolestmi. A další špatná zpráva je, že bratr stále nemá ani počítač ani mobil, takže se o ten, co teď používám stále střídáme až 3. Což je smutné a nedá se s tím pracovat, věřte mi!
Držte mi pěsti, aby se všechno zlepšilo, protože finanční stránka není zrovna nejlepší... a snad s nějakým štěstím si na konci měsíce neamputuju nohy v naprosté beznaději!