Předběžný report ze srpna

14. srpna 2017 v 20:38 | Tercza
Dneska jsem se dala na delší rozepisování v komentářích, tak jsem si na vás vzpomněla. Je mi líto, že se blogu nevěnuji tolik, kolik bych mohla a kolik jsem se věnovala v minulosti, ale už to není taková priorita jak tomu bývalo.


Teď pár slov k mým neuměleckým snahám-> nepsaní. Ohledně ff, které jsem psávala bych ráda řekla, že i když to na návrat nevidím, nikdy nebudu házet flintu jak se říká do žita. Možná se zase vzmužím a něco seškrábnu. Ač to nejspíš nebude na TW, jelikož jsem tento pairing opustila a nevěnuji se mu už nějakou delší dobu. Ale aktivní stále jsem a jen čekám na správnou příležitost.
Našla jsem si nového koníčka, který mi požírá čas, jsou tím Divoké kmeny, které ustavičně hraju už asi 2 roky v kuse, ale po dlouhé době mi příjde, že jsem si našla kmen, který by mohl být k nečemu a baví mě to. Máme tam teď lehčí krizi, která by končila rozpadem našeho kmene, ale nikdy není nic dokonalého.
A teď k práci? Žiju, přežívám, stále jsem na tom stejném místě, které jsem zmiňovala a stále nevím, co tam dělám. Pár věcí se zlepšílo, pár možná zhoršilo, nevím, ztrácím přehled, že bych se měla věnovat tomu, co cítím, protože je to na totálně jiné koleji.
TAkže jsem teď ztratila nit, přišla mi mama z práce, jdu si povykládat. Páčko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama