To je jak naschvál

5. září 2017 v 20:04 | Tercza
Není to dávno, co jsem se zařekla, že na TW koukat nebudu...
Článek neobsahuje přímo spoilery, ale kdyby to někdo extrémně žral a nezajímal se vůbec dopředu, tak ať se dál nedívá... (článek obsahuje autorčiny zběsilé, neseskupené myšlenky, překlepy, pravopisné hrubky a opravdu hodně pomatené věty...)


Ani jsem netušila kolikátá řada vlastně vychází a bylo mi to jedno. Jen okrajově člověk zaznamenal, že se něco děje na FB, ale větší pozoronost tomu nedával.
Bavila jsem se i necelý týden o tom se Scudl a řekla jsem, že TW nesleduju a ani nečtu a tím pádem prostě a jednoduše nepíšu na tento fandom. A pak mi ten největší podělávač ve vesmíru poslal na návštěvu sestřenici, o které vím, že TW sleduje. A ta se mi svěřila, že ted v 6. řadě druhé části v prvním díle se objevil "záznam" s Derekem a koukal na to Stiles, co už asi taky V TW nehraje... ale jako koho to zajímá, že jo...
A já si tak říkám, tak na konec toho dílu bych mohla mrknout.. a tak jsem to viděla a pak šla na FB a hledala spoilery a pozůstatky nějaké přítomnosti Dereka v tom seriálu, protože prostě a jednoduše je to STEREK, takže všichni víme...
Takže jsem se klepala půl týdne na nový díl, kde měl být Jackson, ale ten bude až v další epizodě, ale to si počkám a ještě někde bude STEREK, takže to si taky rozhodně a vesele počkám.. ale jestli, jestli zase začnu na to něco číst, tak se zblázním. Já to uplně zazdila ten fandom, fakt že jo.. proč. to je nějaký Boží trest, že jím málo zeleniny, nepodávám v práci ukázkový výkon a furt jsme se ještě nepřesvedčila, abych se objednala k zubaři? A víte co je nejhorší, nemám v současné době ani nehty, takže se na klávesnici píše jedna báseň, i dyž dostávám menší křeč do levé ruky.. nejsem už tolik zvyklá. Takže kde jsi múzo a proč světe/nebe/pokoji/strope proč? TW už mělo být za mnou.. no comment.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama