Report

23. února 2018 v 9:38 | Tercza
Dnes si přijdu jako oběť domácího násilí.
Další bláboly jsou v pokračování článku, ale nerozebírám tam nic o stavu blogu nebo mé neumělecké "kariéře", která by měla pokračovat, ale nejspíš nebude. Nedoporučuju číst...

Hned ráno mi bratr odmítl jít do školy, což člověk moc nepochopí. Tvrdil mi, že je mu špatně a mamě do práce psal, ale ta mu neodpověděla. Tak jsem začala nadávat, protože situace to nebyla první, ale opakujícíc se cca do měsíc? (Chvíli nepíšu a vůbec mě neposlouchají ruce na klávesnici. Jestli se vrátím k povídkám, tak to budu mít sakra těžký.) Takže se pak člověk nechce připravit o svoje volno a snaží se ho vyhodit do školy. Jako co je důvod, že vyleze z vany s mokrou hlavou 7:45 a jde se nasnídat a drze vám tvrdí, že je mu špatně. Sebrala jsem mu kabel od monitoru, schovala ovladač k televizi a posbírala i jakousi nabíječku, co se válela na stole a chtěla, aby zavolal matce do práce, abych věděla, že ho můžu nechat doma.
Já osobně nejsem moc trpělivý člověk a když není po mým, tak se naseru. Takže jsem začala řvát ještě víc a s nepříliš vhodným slovníkem ho urážela. (Nechce se mi to nejspíš opakovat.) A můj bratr vypěnil, stoupnul si přede mě a oznámil mi ať ho neseru, ne že by to se mnou hnulo a já pokračovala. Takže zvládl hodit stolem, co máme v obýváku, který udělal pěknou otočku ve vzduchu, došel ke mně, dal mi čelo až jsem se posadila (naštěstí jen na balón na cvičení) a cestou sobě do pokoje smetl věci z kuchyňské linky. Skleničky popadali a protější stěna byla ohozená od stropu až dolů. Naštěstí to už uschlo a nezůstaly tam fleky.
Bratr začal brečet a oblíkal se, že jde za mamou. A já debil jsem to začala uklízet. Asi v tom šoku nebo co, s bolavým pravým obočím jsem vytřela vodu na podlaze, postavila stůl... a rozbrečela se. Jsem prostě měkota, ale sebrala jsem se.. na cvhvíli.
Mama mi pak volala, že z bráchy nemůže nic dostat, co se stalo. Takže další řešení bude někdy kolem 11. kdy se sem dostane. To snad už řvát (v jakýmkoliv smyslu projevu) nebudu...
Takže já jsem super "nadšená"... obočí mi trochu nateklo, takže vypadám jako bych pravý oko měla prostě nějaký postižený. Bratr se zamknul u sebe a dělá mrtvýho brouka a já to neměla kam říct, tak to píšu sem. Au to obočí fakt chvilkama bolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 23. února 2018 v 9:43 | Reagovat

Snad budeš mít v životě štěstí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama