A máme tu březen

9. března 2018 v 20:00 | Tercza
A máme tu březen... po monoklu už ani památky, i když lehce... opravdu lehce (s porovnáním s minulým stavem) mě ještě bolí nad okem, ale barevně vyhlížející flek tam už nemám.
Takže březen... co bych tak řekla. Máme změnu ve vedení, což je známá našeho brigádníka, se kterým budu zítra na směně a netuším jak to udělám, ale budu muset držet hubu. Což mi bohužel nikdy nejde. Budu to muset nějak dokázat a překonat se, protože náš brigádník "s dobrotivým srdcem" má tendenci všechno poslat dál. Jako u mé bývalé vedoucí, která teď maká na jiné pobočce. A těžko říct s kým se ještě vybavuje.
No... jsem teď na směně se zástupkyní, která mě chvilkama přivádí do úžasu a hned na to do stavu silného rozběsnění. Netuším, opravdu, jestli na mě byla vedoucí až tak "drsná" nebo jsem si ty jednotlivé pravidla ohledně práce v práci zapamatovala jen já. Ale je to chvilka, takže to nemusí ještě nic znamenat. A katastrofa se zatím nekoná, nejspíš... zatím čekám. Kroutím hlavou nad naším "ostrým" vedením (u téhle věty mám chuť mlátit hlavou o stůl).
Všechny tyhle kecy přeskočíme... dávám stále dohromady počítač, juchú. Dneska jsem si dokonce už pořídíla i word, to je rozhodně pokrok. Jenže na psaní to nějak nevidím. Já vím, že furt to slibuju a že nejmíň dvě povídky ještě dlužím, ale... ALE mně se do toho vážně nechce. A taky bych si měla stáhnout PS ať můžu změnit layout, protože tenhle tu snad už i vrostl do internetu a je strašně tmavej... a fakt potřebuju novou práci. HNED... URYCHLENĚ... nápady?
A zase se divně vykecávám a ani netuším kolik překlepů nebo interpunkčních a dalších chyb má tahle kraťučká zpráva. Končím, vážně končím... dobrou.
Zítra do práce... juchúúú (hodně slabě, téměř neslyšitelně...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama